Verslag: Eerste elftal A: KFC Humbeek - GR Vossem B 3 - 0

Het elan waarmee KFCH de match tegen Vossem aanvatte, was als een spons die de wedstrijd van de week voordien uit ons geheugen moest wissen. Ons elftal nam het vastberaden op tegen de jonge bezoekers. Na bijna een halfuur spelen kon KCFH de score openen. Maarten L speelde Yoti aan, maar het was de goed gevolgde Dean die scoorde: 24’ 1-0.

Wat volgde was een voor onze ploeg voorspelbaar matchverloop. Er werden nogal wat kansen gemist, waardoor het vuur en de gedrevenheid langzaamaan wegebden. Eén doelpunt verschil is nochtans nooit geruststellend.

Na de rust had Vossem een kwartier lang de bovenhand. KFCH liet de tegenstrever veel ruimte en leed zelf teveel balverlies. Tot er dan ineens toch een kentering kwam. Niels vond Maarten L die met een kopbal de 2-0 op het scorebord zette (57’). En geen vijf minuten later was de match ineens gespeeld. Een lange bal van Hannes kwam bij Dean terecht, die het leer doorstak naar de pas ingevallen Maarten St.: 3-0  (61’)

Jongens, uiteraard doet deze overwinning deugd. Dank je wel voor de drie punten!
Volgende week gaan we naar Peutie. Daar zullen dipjes in de match wel afgestraft worden. Alles geven dus! Veel succes!