Verslag: Eerste elftal A: KFC Peutie - KFC Humbeek 4 - 0

KFCH werd in en door het snelle Peutie koud gepakt. Na zes minuten spelen stond het 2-0. Onze ploeg herpakte zich echter en het spel werd evenwichtiger. KFCH slaagde er nadien ruim een uur lang in om de tegenstander ongevaarlijk te maken. Veel kansen creëerde ons elftal niet, maar de thuisploeg ook niet. Tenzij met de hulp van de ref. Peutie kon een derde maal scoren toen verdediger Sam ongestraft werd vast gehouden (75’ 3-0) en een vierde keer uit een vrije trap voor ‘een fout die er geen was’ (82’ 4-0). 
Begrijp me niet verkeerd. We kunnen de ref erg betwistbare beslissingen toeschrijven; in onze reeks bestaat arbitraire perfectie nu eenmaal niet. Hij ligt echter niet aan de basis van de overwinning van Peutie.

(…)

Proficiat aan Peutie!
Blik vooruit op de volgende match, KFCH!

Ann